HakkımızdaSAĞLAMLAR HAVALANDIRMA 2009 yılında faliyete başlamış olup;Havalandırma, Isıtma, Soğutma Sistemleri, Kanallı Klima Sistemleri, Otopark Havalandırma Sistemleri, Sığınak Havalandırma Sistemleri, Toz Toplama Sistemleri, Filtreleme Üniteleri, Endüstriyel Davlumbazlar, Çelik Galvaniz, Çift Cıdar Montajı firmamız tarafından yapılan başlıca işlerdir…. 2009 Yılından bu yana havalandırma sistemleri hakkında çalışmalar yürütmekteyiz. Siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak en büyük hedefimiz.

MİSYONUMUZ Sağlamlar Havalandırma sektör olarak projelerle 2009 ‘ dan bu yana faal olarak hizmet vermektedir . Firmamızın kuruluş amacı , ülkemizin sektörel alandaki mimari gereksinimlerine uyumlu bir uygulamacı firma kriterlerini oluşturarak tercih sebebi olma yolunda idealist bir firmadır.

VİZYONUMUZ Firmamız bir aile şirketi olmakla beraber , firma yetkilerimizin eğitim ve öğrenimleri çıraklıktan bugüne gelen profesyonel ustalık tecrübesiyle bütünleşmiştir.

KALİTE POLİTİKAMIZ İş ve idari yetkilerde firma sahibi ismail AY branş ve havalandırma dallarında 8 yıllık iş tecrübesiyle bu alanda hizmet sunmaktadırlar .Firmamız yurt çapında İstanbul ve diğer illerde de faaliyet göstermiştir .Firmamız hedef olarak bütün uygulama ve ürünlerinde memnuniyet ve standart garantisi taşımak ,günümüzün trendlerini yakalamaktır.Beğenmediğiniz uygulama ve ürün memnuniyetiniz doğrultusunda değiştirilmektedir yada ücreti iade edilmektedir . Biz Sağlamlar Havalandırma olarak Önceliğimiz Kalite Ve müşteri memnuniyetini , güvenini firma prensibi olarak birinci sırada tutmaktır .Yaptığımız işlerde farkımız taahhüt edilen sürede en asgari zamanda ve yüksek kalitede bir uygulama sunmaktır. Tüm uygulamalarımız siz değerli müşterilerimizin beğeni ve isteği doğrultusunda zevkinize özel çözümler sunarak sanatkar bir performans ile hayallerinizi gerçeğe dönüştürme yolunda sizlere hizmet vermekteyiz . Havalandırma bir detay sanatıdır, ve bizler inanıyoruz ki siz değerli müşterilerimiz sanatın ve sanatkarın değerini bilenlersiniz.